محل تبلیغات شما

دوسال که نه سه سال پیش اگه این درآمد و این پولو داشتم کلی ذوق میکردم. الآن میزنم تو سر خودم که وای اینو چیکار کنم اونو چیکار کنم. دو نفریم، دوتامون داریم کار میکنیم، صبح تا شب تلاش ته ماه یه سفر یهویی کاری میخوره بهمون منفی صفر میشیم

دست خودم نیست اصلا. حرف این نیست که چرا گرونه، حرف نوسانه. تا دو روز پیش باید سه تومن میدادی سکه میخریدی الآن بخوای بفروشی میشه 2 تومن. نه خیر من جزء اینا نیستم که یه خرید و فروش میکنن سود میکنن. از اینام که برای پس اندازم سکه خریدم خییلی وقت قبل با قیمت خییلییی کم تر از فروش الآنش ولی روزی که فشار باعث شد بفروشمش قیمتش بالا بود و نفروختم که پس انداز خراب نکنم حالا مجبورم بفروشم با خیلی قیمت کم تر. قیمت روزه دیگه ولی بی انصافیه

حالم بده ربطی به پول نداشتن نداره من همونیم که با ماهی هیچ تومن زندگی میکنه. حالم بده چون بابام از من ناراضیه و من خیییلیییی حرفای بدی بهش زدم. معدرت خواهی هم هیچیو حل نکرد دلم میخواد این سفر برم تو دریا غرق بشم از بس شرمنده ام.

دست کم بیمه عمرم به خانوادم میرسه. الحمدالله تومرگم خیره. راست میگن من جسدم بیشتر می ارزه تا کار کردن و نفس کشیدنم جسد. حداقل شمال نمیخواد بره.

دکمه ی غلط کردنش کجاس؟ میگن دو روز دیگه میخندی یا ده سال دیگه حسرت این سفرو میکشی اگه نری ولی یکی به من بگه الآن با این وضعیت من چیکار کنم؟

چرا قیمت ها انقدر نوسان داره؟

وقتی فشار باعث میشه بنویسی

قیمت ,چیکار ,کم ,ولی ,الآن ,تومن ,دو روز ,کم تر ,چیکار کنم ,زدم معدرت ,معدرت خواهی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها